en-UStr-TR

Hakkımızda

Hakkımızda

Sempa Elektrik Hakkımızda

Sempa, ticaret hayatına 1973 yılında başlamıştır. Kurulduğu ilk yıllarda elektrik malzeme satışı ve elektrik taahhüt konularında çalışmalar yapmıştır.1987 yılında pano üretimine başlamıştır. Kurulduğu günden itibaren gelişim çizgisinden hiç ödün vermeden sürekli gelişerek koyduğu hedeflere başarılı bir şekilde ulaşmıştır.

2001 Yılında Sivas Organize Sanayi Bölgesinde yaptığı yatırımla hem makine parkurunu hem de çalışma alanını büyütmüştür. Bir taraftan altyapısını güçlendiren firmamız bir taraftan da Üretim portföyüne yeni ürenler katarak gelişmesini sürdürmüştür.

Sivas Organize Sanayi bölgesinde 4000 m2 Sac Metal İşleme tesisinin yanı sıra 2000 m2  elektromantaj tesisleriyle hizmet vermektedir. Bu kapsamda Ürün yelpazesinde yer alan ürünler aşağıda belirtilmiştir.

·       Duvar Tipi Panolar

·       Dikili Tip Panolar

·       Paslanmaz Panolar

·       MCC Panoları

·       Kompanzasyon Panoları

·       Özel Üretim Panolar.

Müşterilerinde aldığı güçle onlara daha kaliteli ürünleri sunmak amacıyla ürün kalitesini sürekli ön planda tutmuş ve bu bağlamda gerekli sertifikasyon çalışmalarını devam ettirmektedir. Firmamız 2014 yılında 4000 A 100 ka EN 61439-1 ve TS. EN 61439-2 sertifikalarını almıştır. Bunun yanında çalışmalarında uyguladığı prosedürleri ISO 9001 belgesiyle belgelemiştir.